7 Sebab Utama Kenapa Peminat Bintang Follower Instagram Paling Ramai Selena Gomez Sangat Menyayanginya

347

Dalam beberapa hari lepas, Remaja ada mengeluarkan satu artikel tentang jumlah pengguna Instagram terkini dan akaun yang mempunyai followers paling ramai di dunia. Posting artikel tersebut turut Remaja kongsikan bersama pembaca di Instagram kami.

Dan di situ kami dapat lihat betapa sayangnya peminat-peminat Selena Gomez yang memberi komen dan memperbetulkan fakta yang kami nyatakan dalam artikel. Sebebarnya fakta itu tidak salah, cuma ralat daripada pihak kami dengan tidak menyatakan secara spesifik bahawa senarai itu merupakan dalam ketegori atlet & food (chef) di seluruh dunia.

Sekali lagi, Remaja ingin mohon maaf jika menyinggung perasaan mana-mana pihak terutama pimnat setia Selena Gomez yang merupakan orang yang mempunyai jumlah follower paling ramai di Instagram pada masa ini dengan jumlah lebih 131 juta followers.

Melihatkan reaksi ramai yang mempertahankan Selena, Remaja sedar betapa sayangkan mereka kepada bekas bintang besar Disney suatu ketika dahulu. Ini turut membuatkan kami berasa tertanya-tanya; why did her fans very protective of her?

Walaupun bergelar sebagai bintang besar pada skala global, Selena Gomez sangat terkenal dengan keramahannya dengan peminat. Agak jarang untuk kita temui penyanyi popular sepertinya sanggup luangkan masa membalas komen, melakukan kunjungan serta pelbagai reaksi spontan kepada peminat yang super cute dan awesome.

Nak tahu kenapa fans Selena Gomez sayang sangat kepadanya. Ini Remaja senaraikan 7 contoh mengapa dia cukup disayangi peminat terutamanya di Instagram. Like Selena said, killing them with kindness!

1. Sentiasa memberikan dedikasi ucapan terima kasih kepada peminat

2. Saat dia tagged peminatnya dan menyatakan ‘I love you’. So cute!

Remember 🙂 always

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

3. Memberikan kejutan kepada peminatnya di rumah dan dalam bilik mereka sendiri!

4. Mengalirkan air mata kerana terharu dengan sokongan peminatnya selama ini.

5. Pernah menelefon peminatnya!

6. Tak pernah segan meminta maaf sebab terlepas pandang mesej daripada peminat

7. Setiap kali menjayakan konsert, dia tidak akan hampakan peminat untuk bergambar beramai-ramai

Ottawa, Canada -sick sick sick night 🙌🏽 love you guys

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

How you can not love her right. Just look at that!

💕

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

10 Instagram Personaliti Paling Ramai Follower

1. Selena Gomez (@selenagomez) 131 juta – penyanyi & aktres
2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) 117 juta- pemain bolasepak
3. Ariana Grande (@arianagrande) 116 juta – penyanyi & aktres
4. Beyonce (@beyonce) 109 juta – penyanyi
5. Kim Kardashian (@kimkardashian) 105 juta – bintang realiti TV
6. Taylor Swift (@taylorswift) 105 juta – penyanyi
7. Kylie Jenner (@kyliejenner) 100 juta – bintang realiti TV
8. Dwayne Johnson (@therock) 97 juta – pelakon & penggusti WWE
9. Justin Bieber (@justinbieber) 95 juta – penyanyi
10. Kendall Jenner (@kendalljenner) 85 juta – peragawati

 

 

CER KOMEN SIKIT