Gincu bibir merupakan item wajib dipakai oleh si gadis sewaktu melangkah keluar rumah. Ia ibarat penyeri wajah.

 

Trend gincu bibir jenis cecair dan matte merupakan trend yang sedang in dalam kalangan remaja masa kini. Tetapi, tahukah kamu bahawa terdapat pelbagai jenama tempatan turut menghasilkan gincu bibir jenis cecair dan matte yang mudah diaplikasikan?

 

Nah, ini antara 10 jenama gincu bibir jenis cecair dan matte mampu milik yang harus berada di dalam beg tanganmu!

 

1. Fame Cosmetics (@fame_cosmetics)

 

 

2. Shade Dough Lip Bait (@shadedough)

 

 

A post shared by Shade Dough Lip Bait (@shadedough) on

 

3. Velvet Vanity Cosmetics (@shopvelvetvanity)

 

 

4. DIDA for women (@didaforwomen)

 

 

A post shared by DIDA for women (@didaforwomen) on

 

5. Sugarbelle Cosmetic (@sugarbellecosmetic)

 

 

6. Wanni Doll Matte Liquid Lipstick (@wannidoll)

 

 

A post shared by Wanni Doll (@wannidoll) on

 

7.  Breena Beauty Cosmetics (breenabeauty)

 

 

8. Shontel By Misha (@shontelbymisha)

 

 

9. Ruby & Roses (@rubyandroses)

 

 

10. Zhuco Cosmetics (@zhucocosmetics)